Дитячий квадроцикл Bambi M 4131EL-3
- Виробник: Китай
- Модель: M 4131EL-3
| MP3 плеєр | Є |
| MP3 плеєр увмк./вимк. | Є |
| Акумулятор | 6V4,5AH |
| Амортизатори | Є, передні / задні |
| Амортизатори передні | Ні |
| Вік | 3-8 років. |
| Вага | 9,2 кг. |
| Вантажопідйомність | 30 кг. |
| Висота від підставки для ніг до сидіння | 230 мм. |
| Висота до сидіння | 410 мм. |
| Вольт/Ампер-годин | 6V4,5AH |
| Діаметр дисків | 16 см. |
| Дзеркала заднього виду | Ні |
| Довжина | 880 мм. |
| Задній багажник | Немає |
| Запуск двигуна | Кнопка |
| Зарядний пристрій | 6V/500mA, штекер-круглий одинарний |
| Звуку двигуна при старті | Є |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість моторів | 1 |
| Колір | Червоний |
| Максимальні оберти мотора | 16000 об/хв. |
| Максимальна швидкість | 5 км/год. |
| Матеріал копуса | Ударостійкий пластик |
| Матеріал сидіння | Шкіра |
| Музика | Є |
| Особливості | Дитячі |
| Передній / задній хід | Є / Є, перемикач-тумблер |
| Передній багажник | Немає |
| Перемикання швидкостей | Є |
| Повна висота | 630 мм. |
| Посадкових місць | 1 |
| Потужність 1 двигуна | 40W |
| Потужність усіх двигунів | 40W |
| Пульст дистанційного керування | Немає |
| Ремені безпеки | Немає |
| Розміри Колеса / Диска | 26 см / 16 см. |
| Світлові та / або звукові ефекти | Звукові та світлові ефекти |
| Тип живлення | Акумуляторна батарея |
| Тип коліс | EVA |
| Тип сидіння | М'який |
| Фара задня | Немає |
| Фарбування корпусу | Не фарбований (заводський колір пластика) |
| Фари передні | Є |
| Час зарядки | 8-12 год. |
| Час на їзду | 60 хв. |
- Наявність: В наявності
6190.00 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
Інтернет-магазин дитячих електромобілів Приходьте! Ми Вам завжди раді!
Опис
1 мотор 40W, 1 акум 6V4,5AH, шкіра, муз, світло, MP3, кол EVA, червоний










