Дитячий квадроцикл Bambi M 6080EBLR-2
- Виробник: Bambi
- Модель: M 6080EBLR-2
| FM радіо | Є |
| MP3 плеєр | Є |
| Індикатор батареї | Є |
| Амортизатори | Є, передні / задні |
| Амортизатори передні | Ні |
| Відстань від сидіння до педалей | 32 кг |
| Вік | 3-8 років. |
| Вага | 27,5 кг. |
| Вага в упаковці | 16 кг |
| Вантажопідйомність | 50 кг. |
| Висота до керма | 630 мм. |
| Висота до сидіння | 470 мм. |
| Вольт/Ампер-годин | 12V/14Ah |
| Довжина | 1130 мм. |
| Запуск двигуна | Кнопка |
| Зарядний пристрій | 12V/1000mA, круглий одинарний |
| Звуку двигуна при старті | Є |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість моторів | 4 |
| Кількість швидкостей | в машине - 4, на пульте - 3 |
| Кнопка увмк/ вимк. світло | Є |
| Колір | Чорний |
| Максимальна швидкість | 8 км/год. |
| Матеріал копуса | Ударостійкий пластик |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Музика | Є |
| Особливості | от 7 лет///от 9 лет///Дитячі///от 3 лет///от 5 лет///от 6 лет |
| Передній / задній хід | Є / Є, перемикач-тумблер |
| Плавний старт | Є |
| Повна висота | 710 мм. |
| Посадкових місць | 2 |
| Потужність 1 двигуна | 45W |
| Потужність усіх двигунів | 180W |
| Пульст дистанційного керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
| Ремені безпеки | 2-точковий x 2 |
| Розміри Колеса / Диска | 34 см / 26 см. |
| Розміри коробки | 112-60-46см |
| Сигнал на кермі | Ні |
| Стать | Унисекс///Хлопчик///Дівчинка |
| Тип живлення | Електричний |
| Тип коліс | EVA |
| Тип сидіння | М'який |
| Фара задня | Є |
| Фарбування корпусу | Не фарбований (заводський колір пластика) |
| Фари передні | Є |
| Час зарядки | 8-12 год. |
| Час на їзду | 60-120 хв. |
| Ширина посадкового місця | 22 см х 2 |
- Наявність: В наявності
17436.00 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
Інтернет-магазин дитячих електромобілів Приходьте! Ми Вам завжди раді!
Опис
р/к 2,4G, 4мотори35W, 1акум12V14AH, EVA, USB, TF, чорний












