Дитячий квадроцикл Bambi M 6294EL-2
- Виробник: Bambi
- Модель: M 6294EL-2
| MP3 плеєр | Є |
| Індикатор батареї | Ні |
| Амортизатори | Є, передні / задні |
| Амортизатори передні | Ні |
| Відстань від сидіння до педалей | 8,1 кг. |
| Вік | 3-7 років. |
| Вага | 21,3 кг |
| Вага в упаковці | 6,75 кг. |
| Вантажопідйомність | 30 кг. |
| Висота до сидіння | 560 мм. |
| Вольт/Ампер-годин | 12V 9AH |
| Довжина | 1160 мм. |
| Запуск двигуна | Кнопка |
| Зарядний пристрій | 12V / 1000mA |
| Звуку двигуна при старті | Є |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість моторів | 2 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кнопка увмк/ вимк. світло | Є |
| Колір | Чорний |
| Максимальні оберти мотора | 12000 об/хв. |
| Максимальна швидкість | 6 км/год. |
| Матеріал копуса | Ударостійкий пластик |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Музика | Є |
| Особливості | от 7 лет///Дитячі///от 3 лет///от 5 лет///от 6 лет |
| Педаль гальма | Є |
| Передній / задній хід | Є / Є, перемикач-тумблер |
| Плавний старт | Є |
| Повна висота | 790 мм. |
| Потужність 1 двигуна | 45W |
| Потужність усіх двигунів | 90W |
| Привід | 2WD |
| Розміри Колеса / Диска | 33 см / 22 см. |
| Розміри коробки | 110-55-56 |
| Ручка газу | Є |
| Сигнал на кермі | Ні |
| Стать | Унисекс///Хлопчик///Дівчинка |
| Тип живлення | Електричний |
| Тип коліс | EVA |
| Тип сидіння | М'який |
| Фара задня | Є |
| Фарбування корпусу | Не фарбований (заводський колір пластика) |
| Фари передні | Є |
| Час зарядки | 8-12 год. |
| Час на їзду | 60-120 хв. |
| Ширина посадкового місця | 17 см |
- Наявність: В наявності
11473.00 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
Інтернет-магазин дитячих електромобілів Приходьте! Ми Вам завжди раді!
Опис
2мотори45W, 1акум12V9AH, EVA, MP3, USB, TF, BLUETOOTH, шкіра, музика, світло, чорний









