Дитячий електромобіль Audi E-Tron M 4938EBLR-4
- Виробник: Bambi
- Модель: M 4938EBLR-4
| MP3 плеєр | Є |
| MP3 плеєр увмк./вимк. | Є |
| Індикатор батареї | Ні |
| Амортизатори | Є, передні / задні |
| Амортизатори передні | Є |
| Відстань від сидіння до педалей | 8,1 кг. |
| Вік | 3-8 років. |
| Вага | 14 кг. |
| Вантажопідйомність | 25 кг. |
| Вольт/Ампер-годин | 12V7AH |
| Дзеркала заднього виду | Є |
| Довжина | 1030 мм. |
| Додаткова інформація | Відкривається міні багажник (запасне колесо) |
| Задній багажник | Немає |
| Запуск двигуна | Кнопка |
| Зарядний пристрій | 12V/1000mA, штекер-круглий одинарний |
| Звуку двигуна при старті | Є |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість моторів | 2 |
| Кількість швидкостей | у машині - 2, на пульті - 3 |
| Кнопка увмк/ вимк. світло | Є |
| Колір | Синій |
| Максимальні оберти мотора | 18000 об/хв. |
| Максимальна швидкість | 5 км/год. |
| Марка автомобіля | Audi |
| Матеріал копуса | Ударостійкий пластик |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Музика | Є |
| Особливості | от 7 лет///от 9 лет///Дитячі///от 3 лет///от 5 лет///от 6 лет |
| Передній / задній хід | Є / Є, перемикач-тумблер |
| Передній багажник | Немає |
| Перемикання швидкостей | Є |
| Повна висота | 400 мм. |
| Посадкових місць | 1 |
| Потужність 1 двигуна | 30W |
| Потужність усіх двигунів | 60W |
| Привід | Задній (4x2) |
| Пульст дистанційного керування | Є, 2.4G Blue Tooth, радіус дії 20 метрів. Незалежний |
| Ремені безпеки | 3-точковий |
| Розміри Колеса / Диска | 19,5 см / 15 см. |
| Розміри коробки | 105-55-26см |
| Сигнал на кермі | Є |
| Стать | Унисекс///Хлопчик///Дівчинка |
| Тип живлення | Електричний |
| Тип коліс | EVA |
| Тип сидіння | М'який |
| Фара задня | Є |
| Фарбування корпусу | Не фарбований (заводський колір пластика) |
| Фари передні | Є |
| Час зарядки | 8-10 год. |
| Час на їзду | 60-120 хв. |
| Ширина по дзеркалах / по колесах | 600 мм / 540 мм. |
| Ширина посадкового місця | 330 мм. |
- Наявність: В наявності
8707.00 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
Інтернет-магазин дитячих електромобілів Приходьте! Ми Вам завжди раді!
Опис
р/у 2,4G, 2мот30W, 1аккум12V7AH, кож.сид., EVA, MP3, USB, TF, синій












