Дитячий електромобіль Bambi M 5098EBLRS-2
- Виробник: Китай
- Модель: M 5098EBLRS-2
| MP3 плеєр | Є |
| MP3 плеєр увмк./вимк. | Є |
| Індикатор батареї | Є |
| Акумулятор | 12V14AH |
| Амортизатори | Є, передні / задні |
| Амортизатори передні | Ні |
| Вік | 3-8 років. |
| Вага | 20,7 кг. |
| Вантажопідйомність | 35 кг. |
| Вольт/Ампер-годин | 12V14AH |
| Діаметр дисків | 21 см. |
| Дзеркала заднього виду | Є |
| Довжина | 1260 мм. |
| Додаткова інформація | Відкривається міні багажник (запасне колесо) |
| Додаткова комлектація | AUX///Дзеркала заднього виду |
| Задній багажник | Немає |
| Запуск двигуна | Кнопка |
| Зарядний пристрій | 12V/1000mA, штекер-круглий одинарний |
| Звуку двигуна при старті | Є |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість моторів | 4 |
| Кількість швидкостей в машині | 1 |
| Кількість швидкостей на пульті | 3 |
| Кнопка увмк/ вимк. світло | Є |
| Колір | Чорний |
| Максимальні оберти мотора | 12000 об/хв. |
| Максимальна швидкість | 8 км/год. |
| Матеріал копуса | Ударостійкий пластик |
| Матеріал сидіння | Шкіра |
| Музика | Є |
| Передній / задній хід | Є / Є, перемикач-тумблер |
| Передній багажник | Немає |
| Перемикання швидкостей | Є |
| Повна висота | 500 мм. |
| Посадкових місць | 1 |
| Потужність 1 двигуна | 35W |
| Потужність усіх двигунів | 140W |
| Привід | Задній (4x2) |
| Пульст дистанційного керування | Є, 2.4G Blue Tooth, радіус дії 20 метрів. Незалежний |
| Пульт керування | Є |
| Ремені безпеки | 5-точковий |
| Розміри Колеса / Диска | 26 см /21 см. |
| Світлові та / або звукові ефекти | Звукові та світлові ефекти |
| Сигнал на кермі | Є |
| Тип живлення | Акумуляторна батарея |
| Тип коліс | EVA |
| Тип сидіння | М'який |
| Фара задня | Є |
| Фарбування корпусу | Фарбований |
| Фари передні | Є |
| Час зарядки | 8-12 год. |
| Час на їзду | 60-120 хв. |
| Ширина по дзеркалах / по колесах | 760 мм / 650 мм. |
- Наявність: В наявності
14017.00 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
Інтернет-магазин дитячих електромобілів Приходьте! Ми Вам завжди раді!
Опис
р/к, 2,4G, 4мот35W, 1акум12V14Ah, EVA,SD, шкірян.сидіння., рем.без, фарб.чорний










