Дитячий електромобіль Джип Range Rover M 4836EBLR-3
- Виробник: Bambi
- Модель: M 4836EBLR-3
| MP3 плеєр | Є |
| MP3 плеєр увмк./вимк. | Є |
| Акумулятор | 12V/7AH |
| Амортизатори | Є, передні / задні |
| Амортизатори передні | Є |
| Вік | 3-8 років. |
| Вага | 16,5 кг. |
| Вантажопідйомність | 40 кг. |
| Вольт/Ампер-годин | 12V/7AH |
| Діаметр дисків | 21 см. |
| Дзеркала заднього виду | Є |
| Довжина | 1050 мм. |
| Додаткова інформація | Відкривається міні багажник (запасне колесо) |
| Додаткова комлектація | Дзеркала заднього виду |
| Задній багажник | Немає |
| Запуск двигуна | Кнопка |
| Зарядний пристрій | 12V/1000mA, штекер-круглий одинарний |
| Звуку двигуна при старті | Є |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість моторів | 4 |
| Кількість швидкостей в машині | 1 |
| Кількість швидкостей на пульті | 3 |
| Кнопка увмк/ вимк. світло | Є |
| Колір | Червоний |
| Максимальні оберти мотора | 15000 об/хв |
| Марка автомобіля | Range Rover |
| Матеріал копуса | Ударостійкий пластик |
| Матеріал сидіння | Шкіра |
| Музика | Є |
| Передній / задній хід | Є / Є, перемикач-тумблер. |
| Передній багажник | Немає |
| Перемикання швидкостей | Є |
| Повна висота | 560 мм. |
| Посадкових місць | 1 |
| Потужність 1 двигуна | 25W |
| Потужність усіх двигунів | 100W |
| Привід | Повний (4х4) |
| Пульст дистанційного керування | Є, 2.4G Blue Tooth, радіус дії 20 метрів. Незалежний |
| Пульт керування | Є |
| Ремені безпеки | 3-точковий |
| Реґулювання гучності | Є |
| Розміри задніх шин | 27 см /21 см. |
| Розміри Колеса / Диска | 27 см /21 см. |
| Світлові та / або звукові ефекти | Звукові та світлові ефекти |
| Сигнал на кермі | Є |
| Тип живлення | Акумуляторна батарея |
| Тип коліс | EVA |
| Тип сидіння | М'який |
| Фара задня | Є |
| Фарбування корпусу | Не фарбований (заводський колір пластика) |
| Фари передні | Є |
| Час зарядки | 8-12 год. |
| Час на їзду | 60-120 хв. |
| Ширина по дзеркалах / по колесах | 710 мм / 610 мм. |
- Наявність: В наявності
Опис
Дитячий електромобіль Range Rover M 4836EBLR – сучасний та функціональний прогулянковий транспорт для вашої дитини. Модель відрізняється яскравим дизайном, відмінною комплектацією та безпекою, що робить її найкращим варіантом для юного водія. Але давайте детальніше розберемося в особливостях техніки.

Чому варто вибрати Range Rover M 4836EBLR?

Електромобіль – не просто дорога іграшка, а чудовий інструмент для розвитку дитини. Наприклад, машина дозволяє в ігровій формі вивчити правила дорожнього руху і навіть освоїти прості маневри. Крім того, автомобіль Range Rover M 4836EBLR допоможе малюкові:
- Поліпшити реакцію та координацію.
- Навчитися діяти в екстрених умовах.
- Розвинути фантазію.
- Навчитися швидко приймати рішення.
- Розширити коло спілкування.
- Взяти участь у спільних прогулянках із пасажиром.

Незважаючи на габарити, дитячий електромобіль Range Rover M 4836EBLR відрізняється гарною прохідністю. Мініатюрне авто впевнено тримається на асфальті, бетоні, газоні та навіть ґрунтових дорогах. Тому машинку можна використовувати як для прогулянок парком, так і для покатушок по дачі.
Технічні особливості електрокара Range Rover M 4836EBLR
Джип бренду Бембі оснащений 4 моторами (на кожному колесі) загальною потужністю 100W. Значна потужність дозволяє апарату розганятися до 6 км/год. Це дуже значний показник для такого компактного транспорту.
Зауважте, що на джип Range Rover M 4836EBLR є перемикач швидкостей (на пульті). Ця функція особливо важлива для малюків (3-4 роки) та новачків. Батьки можуть скоригувати максимальний розгін машинки (до 4 чи 3 км/год). Це позитивно позначається на безпеці юного водія та дозволяє поетапно освоїти водіння.
Живлення двигунів позашляховика Range Rover здійснюється від акумулятора (12 вольт). Повного заряду АКБ вистачає приблизно на 10-12 км шляху (120-180 хв. їзди). А ось повне заряджання акумулятора займає близько 10 годин.
Комплектація авто включає:
- Музичний програвач.
- Роз'єм USB.
- Bluetooth.
- Звукове обладнання (сигнал на кермі, музичний супровід, звук при старті).
- Функціональні передні та задні фари.
- Двері з засувками, що відкриваються.
- Дзеркала заднього виду.
Щоб покращити прохідність джипа, інженери бренду Бембі забезпечили його ефективними м’якими амортизаторами (передні та задні) та великими колесами EVA. Такий тип покришок ідеально підходить для всіх видів поверхонь і забезпечує відмінне зчеплення з трасою.
Чи безпечний Range Rover M 4836EBLR для дитини?
Захист юних водіїв завжди був пріоритетом виробників дитячого транспорту. Кузов електрокара Range Rover M 4836EBLR здатний витримувати удари середньої сили, а ремінь безпеки утримує малюка під час зіткнення. Тому якщо малюк вріжеться у перешкоду, постраждає лише лакофарбове покриття машинки.

Для більшої безпеки та підтримки юних водіїв Range Rover M 4836EBLR був оснащений дистанційним керуванням. За допомогою пульта батьки можуть повністю контролювати всю подорож: виконувати маневри, змінювати швидкість, зупинити мотор. Радіус дії пульта складає 20 метрів.










