Дитячий квадроцикл BambiM 4081EBLRS-18
- Виробник: Bambi
- Модель: M 4081EBLRS-18
| FM радіо | Є |
| MP3 плеєр | Є |
| MP3 плеєр увмк./вимк. | Є |
| Індикатор батареї | Є |
| Акумулятор | 12V/9AH |
| Амортизатори | Є, передні / задні |
| Амортизатори передні | Є |
| Вік | 3-8 років. |
| Вага | 26 кг. |
| Вантажопідйомність | 50 кг. |
| Висота до сидіння | 500 мм. |
| Вольт Ампер Годин | 12V |
| Вольт/Ампер-годин | 12V/9AH |
| Діаметр дисків | 22,5 см. |
| Дзеркала заднього виду | Ні |
| Довжина | 1170 мм. |
| Задній багажник | Є |
| Запуск двигуна | Поворот ключа |
| Зарядний пристрій | 12V/1000mA, штекер-круглий одинарний |
| Звуку двигуна при старті | Є |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість моторів | 2 |
| Кількість швидкостей в машині | 2 |
| Кількість швидкостей на пульті | 3 |
| Кнопка увмк/ вимк. світло | Є |
| Колір | Камуфляж |
| Максимальні оберти мотора | 12000 об/хв. |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Матеріал копуса | Ударостійкий пластик |
| Матеріал сидіння | Шкіра |
| Музика | Є |
| Особливості | Дитячі |
| Передній / задній хід | Є / Є, перемикач-тумблер. |
| Передній багажник | Є |
| Перемикання швидкостей | Є |
| Повна висота | 760 мм. |
| Посадкових місць | 1 |
| Потужність 1 двигуна | 35W |
| Потужність усіх двигунів | 70W |
| Привід | Задній (4x2) |
| Пульст дистанційного керування | Є, 2.4G Blue Tooth, радіус дії 20 метрів. Незалежний |
| Пульт керування | Є |
| Ремені безпеки | Немає |
| Реґулювання гучності | Є |
| Розміри Колеса / Диска | 37 см / 22,5 см. |
| Розміри коробки | 1020x640x530 мм. |
| Світлові та / або звукові ефекти | Світяться передні і задні фари, підсвічування панелі, кнопка вкл./ викл. світло |
| Сигнал на кермі | Є |
| Стать | Хлопчик |
| Тип живлення | Акумуляторна батарея |
| Тип коліс | EVA |
| Тип сидіння | М'який |
| Фара задня | Є |
| Фарбування корпусу | Не фарбований (заводський колір пластика) |
| Фари передні | Є |
| Час зарядки | 8-12 год. |
| Час на їзду | 90 хв. |
- Наявність: В наявності
12868.00 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
Інтернет-магазин дитячих електромобілів Приходьте! Ми Вам завжди раді!
Опис
р/у2,4G,2мотор35W,1акк12V9AH,MP3,USB, TF,муз,св,кожа,EVA,краш.камуф








