Дитячий Квадроцикл Profі HB-FFA1000-5(MP3)
- Виробник: Profi
- Модель: HB-FFA1000-5(MP3)
| MP3 плеєр | Є |
| MP3 плеєр увмк./вимк. | Є |
| Індикатор батареї | Є |
| Акумулятор | 48V / 12AH |
| Амортизатори | Є, з регулюванням жорсткості |
| Амортизатори передні | Є (з регулюванням жорсткості) |
| Відстань від сидіння до педалей | 66 кг |
| Відстань між осями | 430 мм |
| Вік | від 12 років |
| Вага | 59 кг |
| Вантажопідйомність | 65 кг. |
| Висота від підставки для ніг до сидіння | 290 мм. |
| Висота до керма | 680 мм. |
| Висота до сидіння | 490 мм. |
| Вольт Ампер Годин | 48V |
| Вольт/Ампер-годин | 48V / 12AH |
| Діаметр дисків | 17 см. |
| Дзеркала заднього виду | Ні |
| Довжина | 1090 мм. |
| Задній багажник | Немає |
| Запуск двигуна | Поворот ключа |
| Зарядний пристрій | 48V/2,5A, штекер-круглий, одинарний |
| Кількість акумуляторів | 4 |
| Кількість моторів | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість швидкостей в машині | 3 |
| Кнопка увмк/ вимк. світло | Є |
| Колір | Зелений |
| Максимальна швидкість | 25 км/год. |
| Матеріал копуса | Ударостійкий пластик |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Музика | Є |
| Особливості | Дитячі |
| Особливості двигуна | Безщітковий мотор |
| Передній / задній хід | Є / Є |
| Передній багажник | Немає |
| Перемикання швидкостей | Є |
| Повна висота | 680 мм. |
| Посадкових місць | 1 |
| Потужність 1 двигуна | 1000W |
| Потужність усіх двигунів | 1000W |
| Пульст дистанційного керування | Немає |
| Ремені безпеки | Немає |
| Реґулювання гучності | Є |
| Розміри задніх шин | 34 см |
| Розміри Колеса / Диска | 34 см / 17 см. |
| Розміри коробки | 104x63x51 см |
| Розміри передніх шин | 34 см |
| Сигнал на кермі | Є |
| Стать | Унисекс |
| Тип живлення | Акумуляторна батарея |
| Тип коліс | EVA |
| Тип сидіння | М'який |
| Фара задня | Є |
| Фарбування корпусу | Не фарбований (заводський колір пластика) |
| Фари передні | Є |
| Час зарядки | 8-12 год. |
- Наявність: В наявності
26587.00 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
Інтернет-магазин дитячих електромобілів Приходьте! Ми Вам завжди раді!












