Дитячий мотоцикл M 5776AL-3(24V)
- Модель: M 5776AL-3(24V)
| Амортизатори | Є, з регулюванням жорсткості |
| Амортизатори передні | Є |
| Вік | від 6 років |
| Вага | 26 кг. |
| Вантажопідйомність | 80 кг. |
| Висота від підставки для ніг до сидіння | 360 мм. |
| Висота до керма | 690 мм. |
| Висота до сидіння | 530 мм. |
| Вольт/Ампер-годин | 24V/7AH |
| Дзеркала заднього виду | Ні |
| Довжина | 1100 мм. |
| Додаткова комлектація | Дзвінок///Підніжка |
| Запуск двигуна | Поворот ключа |
| Зарядний пристрій | 12V/1000mA, штекер-круглий одинарний |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість моторів | 2 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна швидкість | 15,5 км/год. |
| Матеріал копуса | Ударостійкий пластик |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Особливості двигуна | Безщітковий мотор |
| Повна висота | 740 мм. |
| Посадкових місць | 1 |
| Потужність 1 двигуна | 250W |
| Потужність усіх двигунів | 500W |
| Привід | Задній (4x2) |
| Розміри Колеса / Диска | 33 см / 21 см. |
| Ручка газу | Є |
| Тип коліс | Надувні гумові колеса |
| Тип сидіння | М'який |
| Фара задня | Немає |
| Фарбування корпусу | Не фарбований (заводський колір пластика) |
| Фари передні | Немає |
| Час зарядки | 8-12 год. |
| Час на їзду | 60-120 хв. |
- Наявність: В наявності
22430.00 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
Інтернет-магазин дитячих електромобілів Приходьте! Ми Вам завжди раді!
Опис
мотор24V250W, 1акум24V7AH, надувн.колеса, шкіра, червоний







