Дитячий мотоцикл Bambi M 4272EL-2
- Виробник: Bambi
- Модель: M 4272EL-2
| MP3 плеєр | Є |
| Акумулятор | 12V/9AH |
| Вік | 3-6 років. |
| Вага | 20 кг. |
| Вантажопідйомність | 30 кг. |
| Висота до сидіння | 500 мм. |
| Вольт/Ампер-годин | 12V/9AH |
| Дзеркала заднього виду | Є |
| Довжина | 1210 мм. |
| Додаткова інформація | Бічні колеса///Вітрове скло///Підставка для ніг |
| Додаткова комлектація | Вітрове скло///Дзеркала заднього виду |
| Задній багажник | Немає |
| Запуск двигуна | Кнопка |
| Зарядний пристрій | 15V/1000mA, штекер-круглий одинарний |
| Звуку двигуна при старті | Є |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість коліс | 2 |
| Кількість моторів | 2 |
| Кількість швидкостей в машині | 2 |
| Кнопка увмк/ вимк. світло | Є |
| Колір | Чорний |
| Максимальні оберти мотора | 12000 об/хв. |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Матеріал копуса | Ударостійкий пластик |
| Матеріал сидіння | Шкіра |
| Музика | Є |
| Передній / задній хід | Є / Є, перемикач-тумблер. |
| Передній багажник | Немає |
| Перемикання швидкостей | Є |
| Повна висота | 760 мм. |
| Посадкових місць | 1 |
| Потужність 1 двигуна | 45W |
| Потужність усіх двигунів | 90W |
| Привід | Задній (4x2) |
| Пульст дистанційного керування | Ні |
| Пульт керування | Немає |
| Ремені безпеки | Немає |
| Реґулювання гучності | Є |
| Розміри задніх шин | 32 см. |
| Розміри коробки | 1160x400x590 мм. |
| Розміри передніх шин | 32 см. |
| Світлові та / або звукові ефекти | Світяться передні і задні фари, підсвічування панелі, кнопка вкл./ викл. світло |
| Сигнал на кермі | Є |
| Стать | Хлопчик |
| Тип живлення | Акумуляторна батарея |
| Тип коліс | EVA |
| Тип сидіння | М'який |
| Фара задня | Є |
| Фарбування корпусу | Не фарбований (заводський колір пластика) |
| Фари передні | Є |
| Час зарядки | 8-12 год. |
| Час на їзду | 60-120 хв. |
| Ширина по дзеркалах / по колесах | 510 мм / 450 мм. |
- Наявність: В наявності
Опис
Даруйте вашій дитині незабутні моменти веселощів і пригод з дитячим мотоциклом. Поєднання унікального дизайну і передових технічних характеристик дасть змогу маленьким гонщикам відчути дух справжніх перегонів, а вартість мотоцикла Bambi M 4272EL-2 не введе в шок батьків.

Bambi M 4272EL-2: технічні характеристики
Мотоцикл Bambi M 4272EL-2 оснащений двома моторами потужністю 45W кожен, що забезпечує загальну потужність в 90W. Ця потужність дає змогу досягти максимальної швидкості до 7 км/год, створюючи автентичне відчуття швидкості та вітру.
12V/9AH батарея надає достатню енергію для тривалих перегонів. Час заряджання становить 8-12 годин, а час безперервної їзди — від 60 до 120 хвилин.
Поєднання ударостійкого пластику, шкіряного сидіння та ефектного фарбування роблять цей мотоцикл неймовірно стильним і привабливим для молодих водіїв.
Купити дитячий мотоцикл Bambi M 4272EL-2
Ми пишаємося тим, що можемо запропонувати нашим клієнтам різноманітні та зручні варіанти як доставки, так і оплати, щоб задовольнити всі їхні потреби. Вам доступний самовивіз з нашого магазину в Києві, а також оперативна доставка нашим кур'єром по Києву і його області. Якщо ви перебуваєте в іншому регіоні України, то ми також надаємо можливість відправки через "Нову Пошту" або "Інтайм".
Ми цінуємо вашу довіру, тому надаємо гарантію на Bambi M 4272EL-2 на 12 місяців або до 6 000 км пробігу. У разі необхідності, наш власний сервісний центр готовий забезпечити якісне обслуговування. Ми також надаємо можливість повернення та обміну товару в певні терміни.
Для тих, хто хоче оцінити нашу продукцію особисто, ми запрошуємо вас до нашого шоу-руму в Києві. Там ви зможете не тільки побачити товари наживо, а й відчути їх на собі, зробивши тест-драйв дитячого мотоцикла від Bambi. Наша мета — забезпечити вас найкращим досвідом покупки, приділяючи чудову увагу вашому комфорту і задоволенню.







