Дитячий квадроцикл H6-6
- Виробник: Bambi
- Модель: H6-6
| Індикатор батареї | Є |
| Акумулятор | 6V/4,5AH |
| Амортизатори | Немає |
| Амортизатори передні | Ні |
| Відстань від сидіння до педалей | 8,1 кг. |
| Вік | 2-5 років. |
| Вага | 4,6кг |
| Вага в упаковці | 16 кг |
| Вантажопідйомність | 23 кг. |
| Висота від підставки для ніг до сидіння | 190 мм. |
| Висота до керма | 390 мм. |
| Висота до сидіння | 290 мм |
| Вольт Ампер Годин | 6V |
| Вольт/Ампер-годин | 6V/4,5AH |
| Діаметр дисків | 11 см. |
| Довжина | 650 мм. |
| Задній багажник | Немає |
| Зарядний пристрій | 6V / 500mA |
| Звуку двигуна при старті | Є |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість моторів | 1 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Колір | Жовтий |
| Максимальні оберти мотора | 16000RPM |
| Максимальна швидкість | 2,8 км/год |
| Матеріал копуса | Ударостійкий пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Особливості | Дитячі |
| Передній багажник | Немає |
| Повна висота | 440 мм. |
| Потужність 1 двигуна | 35W |
| Потужність усіх двигунів | 35W |
| Пульст дистанційного керування | Немає |
| Пульт керування | Немає |
| Розміри задніх шин | 18 см |
| Розміри Колеса / Диска | 18 см / 11 см |
| Розміри коробки | 63 x 35 x 28,5 см |
| Розміри передніх шин | 18 см. |
| Сигнал на кермі | Є |
| Стать | Унисекс |
| Тип живлення | Акумуляторна батарея |
| Тип коліс | Пластикові |
| Тип сидіння | Твердий |
| Фарбування корпусу | Не фарбований (заводський колір пластика) |
| Фари передні | Є |
| Час зарядки | 9-10 год. |
| Ширина посадкового місця | 11 см |
- Наявність: В наявності
3654.00 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
Інтернет-магазин дитячих електромобілів Приходьте! Ми Вам завжди раді!












