Дитячий скутер M 4939EL-4 [CLONE] [CLONE]
- Виробник: Bambi
- Модель: M 4939EL-4
| MP3 плеєр | Є |
| MP3 плеєр увмк./вимк. | Є |
| Індикатор батареї | Є |
| Акумулятор | 12V/7AH |
| Амортизатори | Немає |
| Амортизатори передні | Ні |
| Вік | 3-5 років. |
| Вага | 11,6 кг. |
| Вантажопідйомність | 25 кг. |
| Висота до керма | 590 мм. |
| Вольт/Ампер-годин | 12V/7AH |
| Діаметр дисків | 17,5 см. |
| Дзеркала заднього виду | Є |
| Довжина | 1100 мм. |
| Задній багажник | Є |
| Запуск двигуна | Кнопка |
| Зарядний пристрій | 12V/1000mA, штекер-круглий одинарний |
| Звуку двигуна при старті | Є |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість моторів | 2 |
| Колір | Синій |
| Максимальні оберти мотора | 16000 об/хв. |
| Максимальна швидкість | 6 км/год. |
| Матеріал копуса | Ударостійкий пластик |
| Матеріал сидіння | Шкіра |
| Музика | Є |
| Передній багажник | Немає |
| Повна висота | 820 мм. |
| Посадкових місць | 1 |
| Потужність 1 двигуна | 35W |
| Потужність усіх двигунів | 70W |
| Пульст дистанційного керування | Немає |
| Ремені безпеки | Немає |
| Реґулювання гучності | Є |
| Розміри Колеса / Диска | 25 см /17,5 см. |
| Світлові та / або звукові ефекти | Звукові та світлові ефекти |
| Сигнал на кермі | Є |
| Тип живлення | Акумуляторна батарея |
| Тип коліс | EVA |
| Тип сидіння | М'який |
| Фарбування корпусу | Не фарбований (заводський колір пластика) |
| Фари передні | Є |
| Час зарядки | 8-10 год. |
| Час на їзду | 60-120 хв. |
| Ширина по дзеркалах / по колесах | 480 мм / 470 мм. |
- Наявність: В наявності
Опис
Дитячий мотоцикл — іграшка, яка сприяє активному розвитку дитини. Він дає малюку почуття впевненості та самостійності, зміцнює м'язи ніг і спини, покращує координацію. Модель M 4939EL-4 копіює дизайн культового італійського скутера VESPA. Максимально допустиме навантаження становить 25 кг.
Конструктивні особливості мотоцикла M 4939EL-4

Дитячий мотоцикл розрахований на дитину віком 3-8 років. Якщо дитині ще не зручно керувати двоколісним транспортом, можна встановити додаткові коліщата. Вони невеликого розміру, виконані з пластику.
Скутер оснащений двома потужними електромоторами з такими характеристиками:
- 2 швидкісних режими;
- максимальна швидкість — 6 км/год;
- запуск двигуна — ключем.
Мотор працює від акумулятора. Одного заряду вистачає в середньому на 1-2-годинну поїздку. Якщо увімкнути підсвітку і музику, він буде витрачатися швидше. Для повного заряду акумулятор потрібно підключити до мережі на 8-12 годин. Щоб стан акумулятора було зручніше контролювати, передбачений індикатор заряду.
Скутер може їхати не тільки вперед, але й задкувати. Напрямок можна перемкнути тумблером, який знаходиться на панелі приладів. Це навчить дитину орієнтуватися по дзеркалах заднього виду і вчасно реагувати на перешкоди.

У скутера м'яке і комфортне сидіння. Воно вигнутої форми, шириною 15 см — якраз для однієї дитини. Ззаду розташований багажник, який також виконує функцію додаткової опори. Всередину можна сховати особисті речі або іграшки.
Корпус скутера виготовлений з ударостійкого пластику. Це міцний матеріал, який витримує тиск, тертя і сильні удари. Він не схильний до утворення тріщин і сколів. Доглядати за іграшкою не складно. Її можна очищати від забруднень звичайною водою, стежачи за тим, щоб вона не потрапила на електродвигун. Стійкі плями можна видалити за допомогою стандартних засобів побутової хімії.
Додаткові опції мотоцикла M 4939EL-4
Передні та задні фари скутера обладнані світлодіодним підсвічуванням. Додатково передбачена підсвітка панелі приладів. Це не тільки покращує видимість у темряві, але й надає іграшці більше схожості з реальним транспортом.
Музична панель підтримує відтворення музики в форматі mp3. Улюблені мелодії можна завантажити через USB інтерфейс або за допомогою карти пам'яті. На кермі розташована кнопка сигналу.

Світло і музика працюють від акумулятора. Зарядний пристрій входить у комплект.
Купити мотоцикл M 4939EL-4 за низькою ціною
Пропонуємо замовити онлайн культовий скутер VESPA для вашої дитини! Це не просто стильна іграшка. Катання розвиває координацію та просторове мислення, привчає до самостійності. Після цього дитині буде простіше освоїти інші види особистого транспорту.
Повний асортимент дитячих мотоциклів представлений у нашому виставковому залі, який знаходиться в Києві. Можлива доставка по Україні службами Інтайм та Нова Пошта.












