Дитячий електроквадроцикл Profi HB-FFA1000-2-5
- Виробник: Profi
- Модель: HB-FFA1000-2-5
| Індикатор батареї | Є |
| Амортизатори | Є (з регулюванням жорсткості) |
| Амортизатори передні | Є (з регулюванням жорсткості) |
| Відстань від сидіння до педалей | 66 кг |
| Відстань між осями | 700 мм. |
| Вік | 12+ років |
| Вага | 59 кг |
| Вантажопідйомність | 65 кг. |
| Висота до керма | 680 мм. |
| Висота до сидіння | 490 мм. |
| Вольт/Ампер-годин | 12V /12 AH |
| Довжина | 1090 мм. |
| Задні гальма | Дисковий |
| Задній багажник | Є |
| Запуск двигуна | Поворот ключа |
| Зарядний пристрій | 48V/1000mA |
| Кількість акумуляторів | Profi |
| Кількість моторів | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кнопка увмк/ вимк. світло | Є |
| Колір | Чорно-зелений |
| Максимальна швидкість | 25 км/год. |
| Матеріал дисків | Стальные диски с имитацией бэдлоков |
| Матеріал копуса | Ударостійкий пластик |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Музика | Ні |
| Особливості | 14+ лет///16+ лет///Підліткові///12+ лет |
| Особливості двигуна | Безщітковий мотор |
| Передні гальма | Дисковий |
| Передній / задній хід | Є / Є, перемикач |
| Передній багажник | Є |
| Повна висота | 680 мм. |
| Посадкових місць | 1 |
| Потужність 1 двигуна | 1000W |
| Привід | 2WD |
| Розміри Колеса / Диска | 34 см / 17 см. |
| Розміри коробки | 1000x490x300 мм. |
| Ручка газу | Є |
| Сигнал на кермі | Є |
| Стать | Унисекс///Хлопчик///Дівчинка |
| Тип живлення | Електричний |
| Тип коліс | Надувні гумові колеса |
| Тип сидіння | М'який |
| Тип трансмісії | Варіатор |
| Фара задня | Є |
| Фари передні | Є |
| Час зарядки | 12 ч |
- Наявність: В наявності
26142.00 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
Інтернет-магазин дитячих електромобілів Приходьте! Ми Вам завжди раді!
Опис
мотор 1000W,4 акум 12V/12AH,до 25км/год,до 65кг,чорно-зелений






