Дитячий квадроцикл Bambi M 6283EL-4
- Виробник: Bambi
- Модель: M 6283EL-4
| MP3 плеєр | Є |
| MP3 плеєр увмк./вимк. | Є |
| Амортизатори | Є, передні / задні |
| Амортизатори передні | Ні |
| Відстань від сидіння до педалей | 8,1 кг. |
| Відстань між осями | 670 мм |
| Вік | 3-8 років. |
| Вага | 14,5 кг. |
| Вага в упаковці | 16 кг |
| Вантажопідйомність | 40 кг. |
| Висота від підставки для ніг до сидіння | 310 мм. |
| Висота до керма | 630 мм. |
| Висота до сидіння | 470 мм. |
| Вольт/Ампер-годин | 670 мм |
| Довжина | 1020 мм. |
| Довжина колісної бази | 670 мм |
| Дорожній просвіт | 160 мм. |
| Задній багажник | Немає |
| Запуск двигуна | Кнопка |
| Зарядний пристрій | 12V/1000mA |
| Звуку двигуна при старті | Є |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість моторів | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кнопка увмк/ вимк. світло | Є |
| Колір | Синій |
| Максимальні оберти мотора | 13000 об/хв. |
| Максимальна швидкість | 6 км/год. |
| Матеріал копуса | Ударостійкий пластик |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Музика | Є |
| Особливості | Дитячі///от 3 лет///от 5 лет///от 6 лет |
| Підсвітка | Корпуси |
| Передній / задній хід | Є / Є, перемикач-тумблер |
| Передній багажник | Немає |
| Плавний старт | Є |
| Повна висота | 640 мм. |
| Посадкових місць | 1 |
| Потужність 1 двигуна | 35W |
| Потужність усіх двигунів | 70W |
| Привід | 2WD |
| Реґулювання гучності | Є |
| Розміри Колеса / Диска | 29 см / 19 см. |
| Розміри коробки | 91 x 51 x 47 см |
| Сигнал на кермі | Є |
| Стать | Унисекс///Хлопчик///Дівчинка |
| Тип живлення | Електричний |
| Тип коліс | EVA |
| Тип сидіння | М'який |
| Фара задня | Немає |
| Фарбування корпусу | Не фарбований (заводський колір пластика) |
| Фари передні | Є |
| Час зарядки | 8-12 год. |
| Час на їзду | 60-120 хв. |
| Ширина посадкового місця | 37 см |
- Наявність: В наявності
10460.00 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
Інтернет-магазин дитячих електромобілів Приходьте! Ми Вам завжди раді!
Опис
2*35W,1*12V7-9AH, муз, світло, шкір.сидіння, BLUETOOTH, MP3, USB, EVA, синій






