Porsche Детский электромобиль M 6111EBLR-4(24V)
- Виробник: Китай
- Модель: M 6111EBLR-4(24V)
| MP3 плеєр | Є |
| Індикатор батареї | Ні |
| Амортизатори | Немає |
| Амортизатори передні | Ні |
| Відстань від сидіння до педалей | 8,1 кг. |
| Вік | 3-11 років. |
| Вага | 39 кг. |
| Вага в упаковці | 16 кг |
| Вантажопідйомність | 50 кг. |
| Вольт/Ампер-годин | 24V/10AH |
| Довжина | 1480 мм. |
| Додаткова інформація | Відкривається міні багажник (запасне колесо) |
| Додаткова комлектація | Килимок для ніг |
| Задній багажник | Немає |
| Запуск двигуна | Кнопка |
| Зарядний пристрій | 28,8V/800mA, штекер-круглий одинарний |
| Звуку двигуна при старті | Є |
| Зручності для транспортування | Додаткові коліщатка |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість моторів | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість швидкостей на пульті | 3 |
| Кнопка увмк/ вимк. світло | Є |
| Колір | Синій |
| Максимальні оберти мотора | RPM2800 |
| Максимальна швидкість | 8 км/год. |
| Марка автомобіля | Porsche |
| Матеріал копуса | Ударостійкий пластик |
| Матеріал сидіння | Экокожа + велюр |
| Особливості | Підліткові///от 3 лет///от 5 лет///от 6 лет///от 8 лет |
| Підсвітка | Корпуси |
| Передній / задній хід | Є / Є |
| Передній багажник | Немає |
| Перемикання швидкостей | Є |
| Плавний старт | Є |
| Повна висота | 560 мм. |
| Посадкових місць | 2 |
| Потужність 1 двигуна | 320W |
| Привід | Задній (4x2) |
| Пульст дистанційного керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
| Ремені безпеки | 5-точковий x 2 |
| Реґулювання гучності | Є |
| Розміри Колеса / Диска | 28 см / 25 см |
| Розміри коробки | 151 х 80 х 38 см |
| Сигнал на кермі | Є |
| Стать | Унисекс |
| Тип живлення | Акумуляторна батарея |
| Тип коліс | EVA |
| Тип сидіння | М'який |
| Фара задня | Є |
| Фарбування корпусу | Не фарбований (заводський колір пластика) |
| Фари передні | Є |
| Час зарядки | 8-12 год. |
| Ширина посадкового місця | 2x28 см |
- Наявність: В наявності
24648.00 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
Інтернет-магазин дитячих електромобілів Приходьте! Ми Вам завжди раді!
Опис
(1шт) р/к 2,4G, 2мотори320W, 1акум24V10AH, EVA, USB, SD, BLUETOOTH, MP3, шкіра, світло, музика, синій






