Інтернет-магазин дитячих електромобілів
Без вихiдних
Квадроцикл HB-EATV08-350-7
МАРКА Bambi
ВИРОБНИК Bambi
ПОСАДОЧНИХ МІСЦЬ 2
БАТАРЕЯ V / AH 4*12V/12AH
ДОПУСТИМЕ НАВАНТАЖЕННЯ
МАТЕРІАЛ метал, пластмаса
МОТОР 48V / 350W (безщеточный)
  • Наявність: В наявності
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
Інтернет-магазин дитячих електромобілів Приходьте! Ми Вам завжди раді!
Опис
мотор 350W безщiтк,, 4акум 12V/12AH, світло, SD, оранж.
БрендProf1/NO TM
Типквадроцикл
Розміри товару120см
74см
72см
81см
59см
35см
69см
Допустимість навантаженнядо 65кг
двигун48V / 350W (безщітковий)
акумулятор4*12V/12AH
Заряджання2.5A/48V