Каталка-толокар Bambi M 6300EBLR-3
- Виробник: Bambi
- Модель: M 6300EBLR-3
| MP3 плеєр | Є |
| Індикатор батареї | Є |
| Амортизатори | Немає |
| Амортизатори передні | Ні |
| Відстань від сидіння до педалей | 8,1 кг. |
| Вік | 2-6 років. |
| Вага | 7,2 кг. |
| Вага в упаковці | 16 кг |
| Вантажопідйомність | 23 кг. |
| Висота до батьківської ручки | 90 см. |
| Висота до керма | 490 мм. |
| Висота до сидіння | 350 мм. |
| Вольт/Ампер-годин | 6V/7AH |
| Додаткова комлектація | Крюк спереди (имитация лебедки) |
| Запуск двигуна | Тумблер |
| Зарядний пристрій | 6V/800mA |
| Звуку двигуна при старті | Є |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість моторів | 2 |
| Кількість швидкостей | в машині – 1 шт., на пульті – 3 шт. |
| Кнопка увмк/ вимк. світло | Ні |
| Колір | Червоний |
| Максимальні оберти мотора | 15000 об/хв |
| Максимальна швидкість | 3 км/год. |
| Матеріал копуса | Ударостійкий пластик |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Музика | Є |
| Особливості | от 4 лет///от 7 лет///от 3 лет///от 5 лет |
| Підсвітка | Приборной панели |
| Передній / задній хід | Є / Є, перемикач-тумблер |
| Плавний старт | Є |
| Посадкових місць | 1 |
| Потужність 1 двигуна | 25W |
| Потужність усіх двигунів | 50W |
| Привід | 2WD |
| Пульст дистанційного керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
| Розміри Колеса / Диска | 21 см / 17 см. |
| Розміри коробки | 65-39-30см |
| Сигнал на кермі | Є |
| Стать | Унисекс///Хлопчик///Дівчинка |
| Тип живлення | Електричний |
| Тип коліс | EVA |
| Тип сидіння | М'який |
| Фара задня | Немає |
| Фарбування корпусу | Не фарбований (заводський колір пластика) |
| Фари передні | Є |
| Час зарядки | 8 год. |
| Час на їзду | 60-120 хв. |
| Ширина посадкового місця | 18 см |
- Наявність: В наявності
Опис
Каталка-толокар M 6300EBLR-3 червоний «росте» разом з вашою дитиною. Поки малюк тільки освоює прогулянки, ви можете використовувати її замість прогулянкового візка, а коли він підросте — перетворити на електромобіль. Модель розрахована на дітей віком від 2 до 6 років.
Конструктивні особливості каталки-толокара M 6300EBLR-3
Каталка має високу ручку, яка надійно фіксується в задній частині корпусу. Вона керує передніми колесами, тому вам буде легко маневрувати на вузьких доріжках або повертати. Для безпеки передбачений захисний бампер. Він утримує дитину, не даючи ковзнути під час руху.
Коли малюк підросте і захоче більше самостійності, ручку і бампер можна легко від'єднати. У режимі толокара дитина тренує м'язи ніг, відштовхуючись від землі. Конструкція дуже стійка, що дозволяє активно гратися.
Модель також можна використовувати як електромобіль. Під сидінням схований акумулятор, за рух відповідають два мотори по 25W. Дитина може їхати сама, просто натискаючи на педаль газу. Керування просте: швидкість набирається плавно, є тумблер для перемикання заднього ходу. У комплекті є пульт, що дозволяє зупинити рух, перебуваючи на відстані.
Корпус каталки-толокара виконаний з ABS-пластику. Він стійкий до механічних пошкоджень і впливу ультрафіолету, тому колір довго залишатиметься насиченим. На передньому бампері розташований гак, що імітує лебідку.
Для комфорту водія встановлене м'яке сидіння з екошкіри. Воно легко очищається від забруднень і довго зберігає відмінний вигляд. Колеса виконані з матеріалу EVA. Вони м'які, не бояться проколів і їдуть практично безшумно по асфальту. Завдяки їхньому діаметру (21 см) і глибокому протектору, толокар впевнено тримається на асфальті, тротуарній плитці, відкритому ґрунті, траві.
Додаткові опції каталки-толокара M 6300EBLR-3
На приладовій панелі розташований плеєр, який відповідає за керування музикою та світловими ефектами. Доступно кілька варіантів підключення:
- Bluetooth — можна увімкнути будь-яку музику або казку прямо зі свого телефону;
- USB і слот для карти пам'яті — дозволяють поставити заздалегідь записані пісні з флешки.
У квадроцикла яскраво світяться передні фари і приладова панель. Це робить його більш помітним у темряві та надає ще більше схожості зі справжнім дорослим транспортом. Всі функції працюють від основного акумулятора, тому докупати окремо батарейки не потрібно.
Купити каталку-толокар M 6300EBLR-3 червоний у Києві
Ми співпрацюємо напряму з офіційними імпортерами бренду Bambi, тому гарантуємо, що ви купуєте оригінальну модель з повною комплектацією і реальними характеристиками акумулятора. Толокар поставляється в розібраному вигляді у міцній фірмовій коробці. У комплекті іде докладна інструкція, яка дозволить вам швидко зібрати машинку.
Якщо ви знаходитесь у Києві, запрошуємо до нашого магазину. Тут можна особисто протестувати сподобану модель. Також можлива доставка по Україні.












