Jeep Каталка-толокар Bambi M 5789EBLR-3
- Виробник: Bambi
- Модель: M 5789EBLR-3
| MP3 плеєр | Є |
| MP3 плеєр увмк./вимк. | Є |
| Індикатор батареї | Є |
| Акумулятор | 6V/7AH |
| Амортизатори | Немає |
| Амортизатори передні | Ні |
| Вік | 3-8 років. |
| Вага | 7,8кг |
| Вантажопідйомність | 25 кг. |
| Висота від підставки для ніг до сидіння | 190 мм. |
| Висота до керма | 440 мм |
| Висота до сидіння | 290 мм |
| Вольт Ампер Годин | 6V |
| Вольт/Ампер-годин | 6V/7AH |
| Діаметр дисків | 12 см. |
| Довжина | 820 мм. |
| Задній багажник | Немає |
| Запуск двигуна | Тумблер |
| Зарядний пристрій | 6V/800mA, штекер-круглий одинарний |
| Зручності для транспортування | Транспортувальна ручка |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість моторів | 2 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кількість швидкостей в машині | 1 |
| Колір | Червоний |
| Максимальні оберти мотора | RPM17000 |
| Максимальна швидкість | 3 км/год. |
| Марка автомобіля | Jeep |
| Матеріал копуса | Ударостійкий пластик |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Музика | Є |
| Передній / задній хід | Є / Є, перемикач |
| Передній багажник | Немає |
| Плавний старт | Є |
| Повна висота | 990 мм. |
| Посадкових місць | 1 |
| Потужність 1 двигуна | 14 W |
| Потужність усіх двигунів | 28 W |
| Пульст дистанційного керування | Є, 2.4G Blue Tooth |
| Пульт керування | Є |
| Радіус дії | 30 метрів. |
| Ремені безпеки | Немає |
| Реґулювання гучності | Є |
| Розміри задніх шин | 19 см. |
| Розміри Колеса / Диска | 19 см / 12 см |
| Розміри коробки | 72 x 38 x 35 см |
| Розміри передніх шин | 19 см. |
| Сигнал на кермі | Є |
| Стать | Унисекс |
| Тип живлення | Акумуляторна батарея |
| Тип коліс | EVA |
| Тип сидіння | М'який |
| Фара задня | Немає |
| Фарбування корпусу | Не фарбований (заводський колір пластика) |
| Фари передні | Є |
| Час зарядки | 10-12 год. |
| Ширина посадкового місця | 16 см |
- Наявність: В наявності
Опис
Червоний електромобіль-толокар виконаний у вигляді справжнього позашляховика: у нього високий кліренс, великі колеса і хороша прохідність. Ще більше схожості зі справжнім автомобілем надає підсвічування передніх фар і автомагнітола. Максимально допустиме навантаження — 25 кг.

Конструктивні особливості електромобіля-толокара Bambi M 5789EBLR-3
Іграшка виготовлена з міцних матеріалів. Вона розрахована на те, що дитина буде активно користуватися нею протягом кілька років. Корпус виконаний з ударостійкого пластику, який майже не дряпається і не покривається тріщинами. Матеріал стійкий до ультрафіолету, тому буде довго залишатися яскравим.
Модель 3 в 1 — це:
- аталка з ручкою;
- толокар;
- електромобіль.
Каталка з батьківською ручкою — повноцінна заміна прогулянкової коляски. Її можна сміливо брати з собою на вулицю. Завдяки покришкам з EVA іграшка їде майже безшумно. Ручка в цій моделі керує положенням коліс, так що вам легко буде повертати. Для більшої безпеки передбачений знімний страхувальний бампер.

Толокар приводиться в рух ногами дитини. Малюк сідає на сидіння і відштовхується ногами від підлоги. Це не просто розвага, а корисна вправа для м'язів ніг і спини.

Іграшка може їхати самостійно, розвиваючи швидкість до 3 км/год. Рух забезпечують два потужних електромотори, які знаходяться під сидінням. Вони працюють від АКБ. Одного заряду вистачає на 1-2 години. Додатково є пульт дистанційного керування 2,4G Bluetooth, що дозволяє контролювати дитину на відстані до 30 м.
Додаткові опції електромобіля-толокара Bambi M 5789EBLR-3
Іграшка може відтворювати музику, аудіоказки та інші записи у форматі MP3. Для цього на панелі перед дитиною є автомагнітола. Підключитися можна через USB, AUX або записати файли на карту пам'яті.
Передні фари автомобіля світяться. Світло і музика працюють від того ж акумулятора, що й електродвигуни.

Купити електромобіль-толокар Bambi M 5789EBLR-3 з доставкою
Щоб особисто оцінити якість електромобіля-толокара, приїжджайте в наш шоу-рум у Києві. Тут ви зможете побачити машинку наживо, покатати дитину по залу і проконсультуватися з усіх питань. Якщо ви живете в Києві або області, організуємо доставку покупки додому нашим кур'єром. Також працює доставка по Україні службами Нова Пошта і Інтайм.












