Дитячий трактор Bambi M 4847EBLR-5(24V)
- Виробник: Bambi
- Модель: M 4847EBLR-5(24V)
| MP3 плеєр | Є |
| MP3 плеєр увмк./вимк. | Є |
| Індикатор батареї | Є |
| Акумулятор | 12V/7AH |
| Амортизатори | Немає |
| Амортизатори передні | Ні |
| Відстань від сидіння до педалей | 8,1 кг. |
| Вік | 3-8 років. |
| Вага | 29,2кг |
| Вантажопідйомність | 30 кг. |
| Висота від підставки для ніг до сидіння | 290 мм. |
| Вольт Ампер Годин | 12V |
| Вольт/Ампер-годин | 12V / 7AH |
| Діаметр дисків | 21см / 29,5см |
| Дзеркала заднього виду | Ні |
| Довжина | 1380 мм / 2450 мм. |
| Додаткова комлектація | Причіп |
| Задній багажник | Немає |
| Запуск двигуна | Кнопка |
| Зарядний пристрій | 24V / 1000mA, штекер-круглий одинарний |
| Звуку двигуна при старті | Є |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість моторів | 2 |
| Кількість швидкостей | у машині - 2, на пульті - 3 |
| Кількість швидкостей в машині | 2 |
| Кількість швидкостей на пульті | 3 |
| Кнопка увмк/ вимк. світло | Є |
| Колір | Зелений |
| Максимальні оберти мотора | RPM10000 |
| Максимальна швидкість | 5 км/год. |
| Матеріал копуса | Ударостійкий пластик |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Музика | Є |
| Передній / задній хід | Є / Є, перемикач |
| Передній багажник | Немає |
| Перемикання швидкостей | Є |
| Повна висота | 660 мм. |
| Посадкових місць | 1 |
| Потужність 1 двигуна | 35W |
| Потужність усіх двигунів | 70W |
| Привід | Задній (4x2) |
| Пульст дистанційного керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
| Пульт керування | Є |
| Радіус дії | 30 метрів. |
| Ремені безпеки | 3-точковий |
| Реґулювання гучності | Є |
| Розміри задніх шин | 39 см |
| Розміри Колеса / Диска | 28см / 21см |
| Розміри коробки | 124,5 x 56 x 53 см |
| Розміри передніх шин | 28см |
| Світлові та / або звукові ефекти | світяться передні фари |
| Сигнал на кермі | Є |
| Стать | Унисекс |
| Тип живлення | Акумуляторна батарея |
| Тип коліс | EVA |
| Тип сидіння | М'який |
| Фара задня | Немає |
| Фарбування корпусу | Не фарбований (заводський колір пластика) |
| Фари передні | Є |
| Час зарядки | 8-12 год. |
| Ширина посадкового місця | 30 см |
- Наявність: В наявності
17440.00 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
Інтернет-магазин дитячих електромобілів Приходьте! Ми Вам завжди раді!
Опис
(1шт) р/к2,4G, с прицепом, 2мотори35W, 2акум12V7AH, колесаEVA, шкір.сидіння, TF, зелений












