Дитячий квадроцикл E-FOX-1450-7
- Виробник: Bambi
- Модель: E-FOX-1450-7
| FM радіо | Немає |
| Індикатор батареї | Є |
| Акумулятор | 60V/20Ah |
| Амортизатори | Є (з регулюванням жорсткості) |
| Амортизатори передні | Є (з регулюванням жорсткості) |
| Відстань від сидіння до педалей | 8,1 кг. |
| Вік | 6-12 років |
| Вага в упаковці | 16 кг |
| Вантажопідйомність | 150 кг. |
| Висота від підставки для ніг до сидіння | 480 мм. |
| Вольт Ампер Годин | 60V |
| Вольт/Ампер-годин | 60V/20Ah |
| Задні гальма | Є |
| Задній багажник | Немає |
| Запуск двигуна | поворот ключа, педаль газу |
| Зарядний пристрій | 60V / 2,5A |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість моторів | 1 |
| Колір | Помаранчевий |
| Максимальна швидкість | 45 км/год. |
| Матеріал копуса | Ударостійкий пластик |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Музика | Є |
| Особливості | Підліткові |
| Особливості двигуна | Безщітковий мотор |
| Педаль гальма | Є |
| Передні гальма | Є |
| Передній / задній хід | Є / Є, перемикач |
| Передній багажник | Немає |
| Посадкових місць | 1 |
| Потужність 1 двигуна | 1450W |
| Потужність усіх двигунів | 1450W |
| Пульст дистанційного керування | Немає |
| Пульт керування | Немає |
| Сигнал на кермі | Є |
| Стать | Унисекс |
| Тип живлення | Акумуляторна батарея |
| Тип коліс | Безкамерна шина |
| Тип сидіння | М'який |
| Фара задня | Є |
| Фарбування корпусу | Не фарбований (заводський колір пластика) |
| Фари передні | Є |
| Час зарядки | 6-8 год. |
| Час на їзду | 90-120 хв |
- Наявність: В наявності
86610.00 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
Інтернет-магазин дитячих електромобілів Приходьте! Ми Вам завжди раді!












