Дитячий електромобіль Трактор M 6261EBLR-5
- Виробник: Bambi
- Модель: M 6261EBLR-5
| MP3 плеєр | Є |
| Індикатор батареї | Є |
| Амортизатори | Немає |
| Амортизатори передні | Ні |
| Відстань від сидіння до педалей | 17,8 кг |
| Вік | 3-8 років. |
| Вага | 15,4 кг. |
| Вага в упаковці | 16 кг |
| Вантажопідйомність | 30 кг. |
| Вольт/Ампер-годин | 12V / 7AH |
| Довжина | 830 мм. |
| Додаткова інформація | Додаткові коліщатка для переміщення. |
| Додаткова комлектація | Причіп |
| Запуск двигуна | Кнопка |
| Зарядний пристрій | 12V / 1000mA |
| Звуку двигуна при старті | Є |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість моторів | 2 |
| Кількість швидкостей | в машині – 1 шт., на пульті – 3 шт. |
| Кнопка увмк/ вимк. світло | Ні |
| Колір | Зелений |
| Максимальні оберти мотора | 18000 об/хв. |
| Максимальна швидкість | 6 км/год. |
| Матеріал копуса | Ударостійкий пластик |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Музика | Є |
| Особливості | от 7 лет///от 9 лет///Дитячі///от 3 лет///от 5 лет///от 6 лет |
| Передній / задній хід | Є / Є, перемикач |
| Плавний старт | Є |
| Повна висота | 560 мм. |
| Потужність 1 двигуна | 35W |
| Потужність усіх двигунів | 70W |
| Пульст дистанційного керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
| Розміри Колеса / Диска | 20 см /14 см |
| Розміри коробки | 84,5-55-38 см |
| Сигнал на кермі | Є |
| Стать | Унисекс///Хлопчик///Дівчинка |
| Тип живлення | Електричний |
| Тип коліс | EVA |
| Тип сидіння | М'який |
| Фарбування корпусу | Не фарбований (заводський колір пластика) |
| Фари передні | Є |
| Час зарядки | 6-8 год. |
| Час на їзду | 60-120 хв. |
| Ширина посадкового місця | 30 см |
- Наявність: В наявності
8127.00 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
Інтернет-магазин дитячих електромобілів Приходьте! Ми Вам завжди раді!
Опис
2,4G р/у, 1акум12V7AH, 2*35W, MP3, USB, TF, BLUETOOTH, EVA, музыка, свет, кожа, зеленый












