Дитячий електромобіль Трактор Bambi M 6219EBLR-5
- Виробник: Bambi
- Модель: M 6219EBLR-5
| MP3 плеєр | Є |
| Індикатор батареї | Є |
| Амортизатори | Немає |
| Амортизатори передні | Ні |
| Відстань від сидіння до педалей | 14,7 кг. |
| Вік | 1-8 лет |
| Вага | 12,7 кг. |
| Вага в упаковці | 16 кг |
| Вантажопідйомність | 30 кг. |
| Вольт/Ампер-годин | 12V / 4,5AH |
| Довжина | 870 мм |
| Додаткова комлектація | Причіп |
| Запуск двигуна | Тумблер |
| Зарядний пристрій | Bambi |
| Звуку двигуна при старті | Є |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість моторів | 2 |
| Кількість швидкостей | в машині – 1 шт., на пульті – 3 шт. |
| Кнопка увмк/ вимк. світло | Ні |
| Колір | Зелений (салатовий) |
| Максимальні оберти мотора | 20000 об/хв. |
| Максимальна швидкість | 7 км/год. |
| Матеріал копуса | Ударостійкий пластик |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Музика | Є |
| Особливості | от 4 лет///от 7 лет///от 9 лет///от 1 года///от 3 лет///от 5 лет///от 6 лет |
| Передній / задній хід | Є / Є, перемикач-тумблер |
| Плавний старт | Є |
| Повна висота | 620 мм. |
| Посадкових місць | 1 |
| Потужність 1 двигуна | 250W |
| Потужність усіх двигунів | 50W |
| Привід | 2WD |
| Пульст дистанційного керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
| Ремені безпеки | 2-точковий |
| Розміри Колеса / Диска | 26 см / 21 см. |
| Розміри коробки | 1000x490x300 мм. |
| Сигнал на кермі | Є |
| Стать | Унисекс///Хлопчик///Дівчинка |
| Тип живлення | Електричний |
| Тип коліс | EVA |
| Тип сидіння | М'який |
| Фара задня | Немає |
| Фарбування корпусу | Не фарбований (заводський колір пластика) |
| Фари передні | Є |
| Час зарядки | 8-10 год. |
| Час на їзду | 60-120 хв. |
| Ширина посадкового місця | 27 см |
- Наявність: В наявності
6922.00 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
Інтернет-магазин дитячих електромобілів Приходьте! Ми Вам завжди раді!
Опис
2,4G р/к, з причепом, 1акум.12V4,5AH, 2мотори25W, MP3, USB, TF, шкір.сид., музика, світло, зелений







