Дитячий Електромобіль Bambi M 5103EBLR-1 Jeep
- Виробник: Bambi
- Модель: M 5103EBLR-1
| FM радіо | Є |
| MP3 плеєр | Є |
| MP3 плеєр увмк./вимк. | Є |
| Індикатор батареї | Є |
| Акумулятор | 12V/7AH |
| Амортизатори | Є, передні / задні |
| Амортизатори передні | Ні |
| Вік | 3-8 років. |
| Вага | 13,5 кг. |
| Вантажопідйомність | 30 кг |
| Висота від підставки для ніг до сидіння | 280 мм. |
| Вольт Ампер Годин | 12V |
| Вольт/Ампер-годин | 12V / 7AH |
| Діаметр дисків | 19,5 см. |
| Дзеркала заднього виду | Є |
| Довжина | 1050 мм |
| Додаткова інформація | Відкривається міні багажник (запасне колесо) |
| Додаткова комлектація | Лопата |
| Дорожній просвіт | 280 мм |
| Задній багажник | Немає |
| Запуск двигуна | Кнопка |
| Зарядний пристрій | 12V/1000mA |
| Звуку двигуна при старті | Є |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість моторів | 2 |
| Кількість швидкостей | в машині – 1 шт., на пульті – 3 шт. |
| Кількість швидкостей в машині | 2 |
| Кількість швидкостей на пульті | 3 |
| Кнопка увмк/ вимк. світло | Є |
| Колір | Білий |
| Максимальні оберти мотора | 18000 об/хв. |
| Максимальна швидкість | 5 км/год. |
| Марка автомобіля | Jeep |
| Матеріал копуса | Ударостійкий пластик |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Музика | Є |
| Передній / задній хід | Є / Є |
| Передній багажник | Немає |
| Перемикання швидкостей | Є |
| Повна висота | 640 мм. |
| Посадкових місць | 1 |
| Потужність 1 двигуна | 40W |
| Потужність усіх двигунів | 80W |
| Привід | Задній (4x2) |
| Пульст дистанційного керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
| Пульт керування | Є |
| Радіус дії | 30 метрів. |
| Ремені безпеки | 2-точковий |
| Реґулювання гучності | Є |
| Розміри задніх шин | 25 см |
| Розміри Колеса / Диска | 25 см / 19,5 см |
| Розміри коробки | 540x275x96 мм |
| Розміри передніх шин | 25 см |
| Світлові та / або звукові ефекти | світяться передні та задні фари, кнопка вкл./вимк. світла |
| Сигнал на кермі | Є |
| Стать | Унисекс |
| Тип живлення | Акумуляторна батарея |
| Тип коліс | EVA |
| Тип сидіння | М'який |
| Фара задня | Є |
| Фарбування корпусу | Не фарбований (заводський колір пластика) |
| Фари передні | Є |
| Час зарядки | 8-12 год. |
| Час на їзду | 90-120 хв. |
| Ширина по дзеркалах / по колесах | 640 мм / 590 мм. |
| Ширина посадкового місця | 330 мм. |
- Наявність: В наявності
7589.00 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
Інтернет-магазин дитячих електромобілів Приходьте! Ми Вам завжди раді!
Опис
р/к2,4G, 2мотори40W, 1акум12V7AH,світло,муз,колесаEVA, шкір.сидіння, білий







