Дитячий електромобіль Audi M 4806EBLR-2
- Виробник: Bambi
- Модель: M 4806EBLR-2
| FM радіо | Є |
| MP3 плеєр | Є |
| MP3 плеєр увмк./вимк. | Є |
| Індикатор батареї | Є |
| Акумулятор | 12V/7AH |
| Амортизатори | Є, передні / задні |
| Амортизатори передні | Ні |
| Вік | 3-8 років. |
| Вага | 16,5 кг. |
| Вантажопідйомність | 30 кг. |
| Вольт/Ампер-годин | 12V/7AH |
| Діаметр дисків | 21,5 см. |
| Дзеркала заднього виду | Є |
| Довжина | 1100 мм. |
| Додаткова інформація | Відкривається міні багажник (запасне колесо) |
| Додаткова комлектація | Дзеркала заднього виду |
| Запуск двигуна | Кнопка |
| Зарядний пристрій | 12V/1000mA, штекер-круглий одинарний |
| Звуку двигуна при старті | Є |
| Зручності для транспортування | Транспортувальна ручка і коліщатка |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість моторів | 2 |
| Кількість швидкостей в машині | 2 |
| Кількість швидкостей на пульті | 3 |
| Кнопка увмк/ вимк. світло | Є |
| Колір | Чорний |
| Максимальні оберти мотора | 18000 об/хв. |
| Максимальна швидкість | 5 км/год. |
| Марка автомобіля | Audi |
| Матеріал копуса | Ударостійкий пластик |
| Матеріал сидіння | Шкіра |
| Музика | Є |
| Передній / задній хід | Є / Є, перемикач-тумблер. |
| Перемикання швидкостей | Є |
| Повна висота | 490 мм. |
| Посадкових місць | 1 |
| Потужність 1 двигуна | 30W |
| Потужність усіх двигунів | 60W |
| Привід | Задній (4x2) |
| Пульст дистанційного керування | Є, 2.4G Blue Tooth, радіус дії 50 метрів. Незалежний |
| Пульт керування | Є |
| Ремені безпеки | 3-точковий |
| Реґулювання гучності | Є |
| Розміри Колеса / Диска | 21,5 см / 17 см. |
| Розміри коробки | 1100x575x365 мм. |
| Світлові та / або звукові ефекти | Звукові та світлові ефекти |
| Сигнал на кермі | Є |
| Тип живлення | Акумуляторна батарея |
| Тип коліс | EVA |
| Тип сидіння | М'який |
| Фара задня | Є |
| Фарбування корпусу | Не фарбований (заводський колір пластика) |
| Фари передні | Є |
| Час зарядки | 8-10 год. |
| Час на їзду | 60-120 хв. |
| Ширина по дзеркалах / по колесах | 630 мм/570 мм. |
- Наявність: В наявності
Опис
Дитячий електрокар Audi M 4806EBLR – ідеальний подарунок малюку віком від 3 до 8 років. Стильний автомобіль стане вірним другом, який подарує юному водієві безліч позитивних та яскравих спогадів. А сучасна комплектація електромобіля перетворить кожну поїздку на захоплюючу пригоду.

Дизайн та комплектація Audi M 4806EBLR

Модель Audi M 4806EBLR була скопійована з легендарного кросовера Audi e-tron Sportback та виробляеться по офіційній ліцензії Ауді. Інженери бренду реалізували всі елементи кузова реального авто, завдяки чому апарат вийшов максимально реалістичним та цікавим.
Кузов дитячого кросовера Ауді виконаний з міцного ABS-пластику. Матеріал добре переносить удари середньої сили, має захист від ультрафіолету та механічних пошкоджень. За рахунок цього кузов автомобіля довше зберігає свій насичений колір та лоск.
Також електромобіль Audi M 4806EBLR може похвалитися:

- Функціональними дверима з засувкою для більшої безпеки.
- Ергономічним м'яким сидінням з екошкіри.

- Світлодіодними фарами (передні та задні), що включаються кнопкою.

- Панель приладів з підсвічуванням.
- Інтуїтивно зрозумілим керуванням (педаль газу та кермо).
Дитячий легковий електромобіль Ауді оснащений низкою розважальних опцій: MP3-плеєр, USB-роз'єм, Bluetooth, FM-приймач, звукове та світлове обладнання.
Наскільки безпечний електрокар M 4806EBLR?
Захист молодого райдера – пріоритет інженерів бренду Bambi. Тому модель M 4806EBLR обладнана цілим рядом захисних опцій, головна з яких – регулятор швидкості. Батьки можуть вибрати два режими їзди: 3 км/год або 5 км/год.

Також модель Audi M 4806EBLR оснащена дистанційним керуванням із радіусом дії 50 метрів. Завдяки цьому ви зможете контролювати всю поїздку малюка, регулювати швидкість та напрямок руху. За потреби з пульта можна віддалено заглушити двигун електромобіля.
Ще один елемент безпеки – штатний 3-точковий ремінь безпеки. Він дозволяє зафіксувати дитину на сидінні та утримує її при різкій зупинці або зіткненні.
Технічні особливості електромобіля
Модель Audi M 4806EBLR оснащена двома двигунами по 30W (загальна потужність 60W). Двигуни дозволяють електромобілю розвивати швидкість до 5 км/год. Запуск двигуна здійснюється за допомогою кнопки на панелі приладів. Потужності авто достатньо як для їзди асфальтом або бетоном, так і для покатушок по газону.
Автономний час роботи електрокара залежить від обраного режиму їзди та становить 120-180 хв. Це приблизно 8-10 км шляху. При цьому повне заряджання акумулятора займає 8 годин.
Зауважте, що вантажопідйомність електромобіля Bambi Audi M 4806EBLR становить 30 кг. Тому рекомендований вік райдера – 3-8 років.

Ще одна важлива особливість дитячої версії Audi e-tron Sportback – помірна вага (16,5 кг). Це значно спрощує підйом автомобіля в квартиру, а ручка транспортування дозволяє з легкістю переміщати машинку на вулиці.












